Kā kļūt par AAB biedru?

Par likumprojektu „Dokumenta juridiskā spēka likums”

2009. gada 04. septembrī Tieslietu ministrijas rīkotās sanāksmes sakarā ar likumprojekta „Dokumentu juridiskā spēka likums” izstrādi laikā ADVOKĀTU ATBALSTA BIEDRĪBA ir iesniegusi lūgumu atlikt minēto sanāksmi, lai dotu ADVOKĀTU ATBALSTA BIEDRĪBAI iespēju piedalīties likumprojekta saskaņošanas procesā un izteikt savu viedokli par likumprojekta tiesību normām un to redakciju.

Šeit ir iespējams iepazīties ar ADVOKĀTU ATBALSTA BIEDRĪBAS priekšlikumiem par likumprojekta „Dokumentu juridiskā spēka likums” tiesību normām. Visi priekšlikumi ir iestrādāti likumprojekta tekstā – tie ir izdalīti rozā/sarkanā krāsā un blakus katram priekšlikumam ir anotācija (komentārs), kas atspoguļo piedāvātā priekšlikuma pamatotību. 
Turpmākajās Tieslietu ministrijas rīkotajās sanāksmēs sakarā ar likumprojekta „Dokumentu juridiskā spēka likums” izstrādi piedalīsies arī ADVOKĀTU ATBALSTA BIEDRĪBAS biedri, lai aizstāvētu zvērinātu advokātu intereses un paplašinātu zvērinātu advokātu procesuālās un citas tiesības, vedot klientu lietas.

Publicēts: 04.09.2009


« Atgriezties