Kā kļūt par AAB biedru?

Biedrība ierosina apbalvot ar Viestura ordeni kolēģi Aloizu Vazni (vēstule Ordeņa kapitulam)

Valsts prezidenta kancelejas
Ordeņu kapitulam
Pils laukums 3, Rīga, LV-1900

Rīgā,
2009. gada 29. septembrī Nr. 29092009/1

 

Par valsts apbalvojumu piešķiršanu

 

No masu saziņas līdzekļiem esam saņēmuši informāciju, ka Iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir griezusies ar iesniegumu Ordeņu kapitulā ar ierosinājumu piešķirt bijušajam Iekšlietu ministram Marekam Segliņam Viestura ordeni. Linda Mūrniece apbalvošanai izvirzīja arī Valsts prezidenta padomnieku drošības jautājumos Raimondu Rožkalnu un Aloizu Vazni, kurš savulaik strādāja iekšlietu dienestā un bija Iekšlietu ministrs pirmajā Ivara Godmaņa valdībā 1990. gadā.

Savukārt, Tieslietu ministrs Mareks Segliņš arī izteica Ordeņu kapitulam ierosinājumu ar Viestura ordeni apbalvot atjaunotās Latvijas Republikas pirmo Iekšlietu ministru Aloizu Vazni.

ADVOKATU ATBALSTA BIEDRĪBA, kas tika dibināta 2009. gada 30. jūnijā uzskata, ka gan Mareks Segliņš, gan Aloizs Vaznis ir cienījami Latvijas justīcijas pārstāvji, lai tiku nominēti par Viestura ordeņa kavalieriem, jo ar savu darbu ir nesuši lielu ieguldījumu un pienesumu gan tieslietu, gan arī iekšlietu sistēmas sakārtošanai.

Par Aloizu Vazni, savu kolēģi un vairāku grāmatu autoru, varam teikt tikai pašus labākos vārdu. Jau kopš 1998. gada jūnija, kad Aloizs Vaznis tika uzņemts Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijā, viņš aktīvi praktizē advokatūrā. Aloizs Vaznis neatsaka savu palīdzību gados jaunākiem zvērinātiem advokātiem. Viņš ir autoritāte un viņa teiktajos vārdos ieklausās ne tikai kolēģi, bet arī sabiedrība.

Ja runājam par 1990. gadu, tad šis gads ir bijis Latvijas Republikai ļoti izšķirīgs, jo Latvijas teritorijā bija dislocēts Padomju Savienības karspēks, un Latvija atradās krustcelēs, vai tā spēs kļūt par brīvu valsti un atjaunot savu neatkarību vai turpināsies okupācija. Tāpēc šajā laika piekrist vadīt Iekšlietu ministriju nemaz nebija viegli, un tam bija nepieciešama liela drošsirdība, tāpēc ADVOKATU ATBALSTA BIEDRĪBA savam kolēģim zvērinātam advokātam Aloizam Vaznim izsaka atbalstu, lai viņš kļūtu par Viestura ordeņa kavalieri, jo viņš ar savu darbu un ieguldījumu ir pelnījis, lai tiktu apbalvots ar augsto ordeni tieši Latvijas Republikas proklamēšanas 91. gada dienā šī gada 18. novembrī.


Ar cieņu,-

Biedrības „ADVOKĀTU ATBALSTA BIEDRĪBA”
valdes priekšsēdētāja Maija Kalniņa
tālrunis 29458006

Autors: AAB valde

Publicēts: 29.09.2009

Avots: AAB valde


« Atgriezties