Kā kļūt par AAB biedru?

Kolēģis A.Vaznis piedalās Iekšlietu ministrijas konferencē

Latvijas Republikas Iekšlietu ministrija 2009.gada 27.novembī rīkoja iekšlietu sistēmas darbinieku konferenci.
 
Uz konferenci kā goda viesi Iekšlietu ministre Linda Mūrniece uzaicināja arī pirmās atjaunotās Latvijas Republikas Iekšlietu ministru, zvērinātu advokātu Aloizu Vazni. Konferences darba kārtībā – iekšlietu sistēmas restrukturizācijas ieguvumi, problēmas un rezultāti, kā arī citi aktuāli jautājumi.
 
Konferences darba gaitā kolēģim A.Vaznim deva vārdu un viņš uzstājās ar uzrunu konferences dalībniekiem.
 
Aloizs Vaznis savā uzrunā izteica priekšlikumu dekriminalizēt sīkās zādzības, piemēram, no lielveikaliem, kriminālatbildību par tām aizstājot ar administratīviem sodiem, lai atbrīvotu kvalificētu policijas darbinieku spēkus smagu noziedzīgu nodarījumu atklāšanā. Tādējādi tiktu vērā ņemami ietaupīti valsts budžeta līdzekļi, kā arī atvieglots tiesu, prokuratūras un advokātu darbs.
 
Nepieciešams piebilst, ka šāda kolēģa A.Važņa nostāja pilnībā atbilst arī Advokātu atbalsta biedrības publiski izteiktajam viedoklim par nepieciešamību padarīt juridisku palīdzību pieejamu arī krīzes apstākļos.
 
Advokātu atbalsta biedrība piekrīt kolēģa izteiktajam viedoklim, kā arī vēlas paust pārliecību, ka iespējamajiem Krimināllikuma grozījumiem var pieiet tikai sociāli atbildīgi un humāni, nesodot krimināltiesiskā kārtā bezdarbā nomocītos Latvijas iedzīvotājus, kuru prettiesiskās darbības sabiedriski ir mazāk bīstamas.

Autors: Advokātu atbalsta biedrība

Publicēts: 01.12.2009

Avots: Advokātu atbalsta biedrība


« Atgriezties